
Традиція відзначати 14 лютого як день, що прийнято присвячувати своїй половинці прийшла на наші терени відносно нещодавно. Цього дня освідчуються у почуттях, роблять пропозиції руки та серця, підносять романтичні подарунки і просто намагаються якомога краще провести час разом. Тож, якщо у вас є кохана людина, ви скоріш за все чекатимете його з нетерпінням.
Однак, що робити тим кому це свято може принести дещо протилежний настрій? Насамперед, через відсутність другої половинки. Практично будь-якого популярного серед усіх верств населення свята завжди є і темна сторона. І вона полякає в тому, що багато хто не може відзначити його за прийнятими в суспільстві канонами.
>Журіться на здоров’я
Одна з головних причин того, що свята замість того аби приносити радість викликають смуток та журбу – нав’язливість із якою вони намагаються затягнути людей до свого виру. Так, навіть якщо ви принципово перестанете користуватися календарем та ізолюєте себе від будь-якого спілкування зі святом на тривалий час, для того аби безпомилково зрозуміти яка нині пора року вам вистачить одних відвідин супермаркету. Адже там, відповідно, буде відділ присвячений найбільш популярному сезонному святу.
Наприклад, листівки знані в народі, як валентинки з’являються у продажу за пару тижнів до самого дня. А от уся новорічна атрибутика починає продаватися ледь не з кінця осені. Втім, товари це лише верхівка айсбергу. Так, змінюється буквально все – від оформлення кав’ярень та громадських місць, до новинних сюжетів та фільмів, які показують по телевізору.
Психолог Надія Локоть вважає, що ми журимось на свята, через розчарування, яке виникає, коли не здатні відзначити його за усталеним каноном. Інтернет переповнений рецептами та порадами з приводу того, як самотнім людям провести День закоханих так аби не зажуритися. Пропонується навіть ізолюватися від зовнішнього світу. Однак, Надія Локоть вважає інакше.